Kosmetyki Arganicare i Kreogen Outlet

Kosmetyki dwóch marek, tworzących specjalistyczne produkty do pielęgnacji włosów pojawiły się dzisiaj, w ofercie jednego z internetowych outletów. Są to kosmetyki firm Arganicare i Kreogen, o których nieco więcej możecie przeczytać poniżej. Na outletowej wyprzedaży z kosmetykami do włosów Arganicare i Kreogen znalazło się około 40 produktów jak odżywki, maski do włosów, różne rodzaje serum do włosów czy specjalistyczne szampony (między innymi przeciwłupieżowe). Z całą ofertą możecie ZAPOZNAĆ SIĘ NA STRONIE TEGO OUTLETU, kosmetyki do włosów kupicie tam z niemal 70% rabatem, a cała wyprzedaż dostępna będzie online do następnej środy, czyli przez cały tydzień.

Arganicare

Pochodzący z Maroka olejek arganowy już od dawna zwany jest płynnym złotem, a jego właściwości pielęgnacyjne cenione są na całym świecie. Jak sama nazwa mówi kosmetyki Arganicare bazują właśnie na tym składniku. W składzie kosmetyków Arganicare poza olejkiem arganowym znajdziecie również inne organiczne składniki z certyfikatem ECOCERT jak masło Shea czy olejek makadamia, a także witaminy czy zdrowe kwasy tłuszczowe Omega.

Kreogen

Za marka Kreogen stoi już ponad 20 lat doświadczenia na rynku, a kosmetyki Kreogen tworzone są we współpracy ze stylistami fryzur, fryzjerami i właścicielami salonów urody. Podstawowym składnikiem kosmetyków Kreogen jest keratyna czyli bardzo silna proteina będąca podstawowym budulcem włosów. Firma specjalizuje się tworzeniu działających głęboko odżywek.

Kosmetyki Arganicare i Kreogen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.