Kostiumy kąpielowe 2016 Outlet

Pierwsze słoneczne dni tej wiosny mamy już za sobą. Co prawda od wylegiwania się na nadmorskich plażach dzieli nas jeszcze ładne kilka tygodni to warto już powoli pomyśleć nad wyborem stroju kąpielowego. Jeśli planujecie w tym sezonie zakup nowego stroju kąpielowego to w jednym z internetowych outletów ruszyła właśnie wyprzedaż, na której znajdziecie prawie 50 różnych kostiumów, które kupicie za mniej więcej połowę ceny. Kostiumy kąpielowe na 2016 możecie OBEJRZEĆ TUTAJ jeszcze tylko przez najbliższe 4 dni.

Kostiumy kąpielowe 2016

A jeśli chodzi o to jakie stroje będą królowały w tym roku na plażach i nad hotelowymi basenami to mamy dla Was kilka ciekawych trendów. Ogólnie sezon wiosna/lato 2016 w modzie upływa pod znakiem mody lat 70 tych i czerpiących z niej pełnymi garściami stylów hippie czy boho. W nowych kolekcjach nie zabrakło więc strojów kąpielowych z motywami etnicznymi czy strojów z koralikami. Poza tym nie zabraknie także klasyki czyli np czarnych strojów kąpielowych czy strojów kąpielowych z motywami geometrycznymi.

Stroje kąpielowe XL

Na outletowej wyprzedaży z kostiumami kąpielowymi znajdziecie także rozmiary XL i stroje kąpielowe zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach o bujniejszych kształtach. Stroje mają taki krój aby podkreślić atuty takiej sylwetki i optycznie zniwelować kilka dodatkowych kilogramów.

Kostiumy kąpielowe 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.