Męskie buty skórzane James Baker Outlet

Skórzane półbuty do garnituru, męskie mokasyny czy także uszyte z naturalnej skóry sztyblety znajdziecie od dziś rana w ofercie jednego z modowych outletów. A to dzięki wyprzedaży męskiego obuwia francuskiej marki James Baker. Na około 70 modeli męskiego obuwia z naturalnej skóry składają się między innymi eleganckie buty do garnituru np do ślubnych stylizacji. Mniej oficjalne buty do letniego garnituru, a także inne męskie fasony. Wszystkie buty James Baker możecie obejrzeć na stronie wyprzedaży, którą będzie dostępna dla odwiedzających jeszcze przez cały tydzień. A do następnego piątku za skórzane męskie obuwie z tej kolekcji zapłacicie o całe 70% mniej niż w sklepach.

Jak dobrać kolor butów do garnituru

W modzie męskiej istnieje kilka klasycznych zasad dotyczących doboru odpowiedniego koloru butów do garnituru. Poniżej znajdziecie kilka prostych wskazówek dotyczących tego tematu.

  • Do garnituru czarnego wybieramy wyłącznie buty w kolorze czarnym.
  • Do granatowego garnituru możecie wybrać buty czarne, brązowe lub bordowe. Im bardziej oficjalna okazja tym ciemniejszy odcień butów wybieramy.
  • Do garnituru grafitowego wybierzmy buty czarne lub bordowe, unikajmy raczej obuwia brązowego.
  • Szare i popielate garnitury ubierane są zwykle przy mniej oficjalnych okazjach. Idzie za tym nieco większa dowolność przy wyborze butów możemy zdecydować się na kolor czarny, brązowy lub bordowy.

Męskie buty skórzane James Baker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.