Okulary Calvin Klein Outlet

Wiosna i lato zbliżają się do nas wielkimi krokami, a w tym sezonie, jak każdego roku przyda nam się para modnych okularów przeciwsłonecznych. Okulary nie tylko mogą stanowić ciekawy, modowy dodatek ale przede wszystkim, chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein

Około 50 różnych modeli damskich i męskich okularów z wiosenno letniej kolekcji Calvin Klein, trafiło dzisiaj na internetową wyprzedaż w jednym z outletów. Znajdziecie wśród nich sporo okularów w kolorowych oprawkach idealnych do letnich, wakacyjnych stylizacji. Wszystkie okulary Calvin Klein możecie aktualnie kupić w cenach zredukowanych o aż 70%. Wyprzedaż Calvin Klein potrwa od dziś do początku kolejnego tygodnia, jeśli więc jesteście zainteresowani to nie ma co za długo zwlekać.

Calvin Klein

Calvin Klein to kolejny amerykański projektant prywatnie i zawodowo związanych z Nowyj Jorkiem. Już w 1968 roku powołał on do życia modową markę sygnowaną swoim nazwiskiem. W ramach kolekcji Calvin Klein rok rocznie pojawiają się tylko nowe ubrania ale również biżuteria, zegarki, perfumy oraz oczywiście okulary przeciwsłoneczne, o których dzisiaj pisaliśmy.

Okulary Calvin Klein

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.