Okulary Guess i Liu Jo Outlet

Start kalendarzowej wiosny już za nami najwyższy więc czas aby pomyśleć o parze modnych okularów przeciwsłonecznych na ten sezon. Jak zwykle warto zajrzeć, w tym celu, do największych outletów internetowych i sprawdzić ich aktualną ofertę w tej kategorii. W jednym z takich outletów trwa obecnie wyprzedaż okularów z kolekcji domów mody Guess i Liu Jo, którą obejrzeć możecie na tej stronie. Znalazło się tam trochę ponad 100 różnych modeli okularów przeciwsłonecznych z kolekcji wiosna/lato tych dwóch marek.

Guess

To amerykański dom mody, założony w 1981 roku przez 4 braci. Firma oferuje bogatą kolekcję damskiej odzieży, obuwia, a także dodatków jak torebki, biżuteria czy właśnie okulary przeciwsłoneczne. W ciągu ponad 35 lat istnienia na rynku tego domu mody, jego twarzami były między innymi Drew Barrymore, Carla Bruni, Naomi Campbell, Adriana Lima, czy Claudia Schiffer. Zobacz też inne wyprzedaże Guess.

Liu Jo

To włoski dom mody, który został powołany do życia w 1995 roku w Modenie, a jego założycielami było dwóch braci Marchi. Skromne początki szybko przerodziły się w sukces najpierw na skalę krajową, a następnie międzynarodową. Obecnie dom mody Liu Jo ma 130 oficjalnych sklepów na terenie Włoch i kolejne 110 w innych kraja, w tym również w Polsce. Aktualnie w ofercie tej modowej marki znajdziecie odzież, obuwie, bieliznę, biżuterię, galanterię, zegarki oraz oczywiście okulary przeciwsłoneczne.

Okulary Guess i Liu Jo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.