Sukienki na wesele Outlet

Sukienki na wesele w outletowych cenach

Zaproszenie na wesele do przyjaciół czy rodziny bardzo często rodzi pytanie „co na siebie włożę?”. Przy takiej okazji każda z nas chce pięknie wyglądać, a wybór sukienki i butów to oczywiście najważniejsze elementy weselnej stylizacji. A jeśli nie macie w szafie żadnej sukienki, którą można by ubrać na wesele w tym sezonie to zapraszamy do obejrzenia tej wyprzedaży sukienek. Zorganizowana została przez jeden z największych sklepów internetowych z modą, sukienki kupicie tam z rabatami jak w outlecie. Zniżki wynoszą od 10 do 70%, sukienki z sieciówek kupicie już od 70-80 zł, a sukienki z kolekcji znanych projektantów czy dużych domów mody od 150-200 zł.

Jaka sukienka na wesele?

  • Tradycyjnie przyjęło się, że jako gość nie powinniśmy zakładać na wesele białej sukienki. Tego dnia ten kolor zarezerwowany jest wyłącznie dla Panny Młodej.
  • Zwyczajowo nie powinno się także zakładać czarnych sukienek, kolor ten według tradycji ma tego dnia przynosić pecha. W praktyce jednak czarne sukienki są dosyć często spotykane na weselach. Wynika to pewnie po części z tego, że jest to kolor uniwersalny i prawie każda z nas ma „małą czarną” w szafie.
  • Dobrym pomysłem mogą być sukienki w kolorach pastelowych. Szczególnie jeśli wesele odbywa się wiosną i latem. Pastelowe sukienki pasują do prawie każdego typu urody, odcienia karnacji itd.

Sukienki na wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.