Sukienki w paski Outlet

Paski to podobnie zresztą jak kratka jeden z wzorów, który chyba nigdy całkiem nie wyjdzie z mody. Zależnie od sezonu modne są inne rodzaje pasków (pionowe, poziome, skośne) jeden motyw ten przewija się w nowych kolekcjach praktycznie rok rocznie. Jeśli jesteście miłośniczkami pasków to w jednym z największych modowych sklepów internetowych znajdziecie wyprzedaż sukienek w paski. A poniżej znajdziecie kilka porad jak i z do czego nosić ubrania w paski.

Jak nosić ubrania w paski

Mimo że jest to bardzo popularny wzór to jednak ubrania w paski nie pasują każdemu i na każdą okazję. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych zasad noszenia ubrań w paski. Dotyczy to nie tylko sukienek ale także innych elementów garderoby.

  • Kobiety bardzo szczupłe lub te o chłopięcej sylwetce, które chciałyby dodać nieco objętości swoim biodrom i talii mogą sięgnąć po sukienki czy ubrania w poziome pasy. Im szersze pasy tym bardziej optycznie powiększą one naszą sylwetkę.
  • Kobiety z nadwagą powinny unikać ubrań w poziome paski, szczególnie jeśli są to paski w kontrastujących ze sobą kolorach. Taki kontrast sprawia wrażenie powstania dwóch płaszczyzn co jeszcze bardziej uwydatnia dodatkowe kilogramy.
  • Ubrania w pionowe paski optycznie wydłużają i wyszczuplają sylwetkę. Jeśli więc chcesz sobie odjąć kilka kilogramów i/lub dodać parę centymetrów wzrostu wybierz sukienkę w paski lub spodnie. Nawet delikatne, ledwo widoczne pionowe paseczki spełnią swoją rolę.

Sukienki w paski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.