Zegarki Giovine Outlet

Włoskie zegarki Giovine, z wszystkich czterech kolekcji oferowanych przez tą firmę, trafiły dzisiaj na outletową wyprzedaż online. Jeden z popularnych, polskich outletów internetowych zorganizował wyprzedaż, na której znalazło się prawie 80 modeli damskich i męskich zegarków. W przeważającej mierze są to zegarki na metalowej bransolecie, a jeśli lubicie piękne zegarki to zapraszamy do obejrzenia całej wyprzedaży. Na stronie www outletu potrwa ona jeszcze przez 6 dni, a każdy zegarek będziecie mogli kupić za mniej niż połowę ceny (zniżka aż 65%).

Kolekcje zegarków Giovine

Zegarki Giovine podzielone są na 4 różne kolekcje, 3 kolekcje męskie: Tornado, Michelangelo i Casanova oraz kolekcję damskich zegarków Sofia. Poniżej znajdziecie kilka słów charakteryzujących zegarki z każdej kolekcji.

  • Tornado – inspiracją przy projektowaniu zegarków z tej kolekcji była Amelia Earhart, pierwsza amerykańska kobieta pilot. Zegarki Tornado pasują zarówno do eleganckich jak i casualowych stylizacji, a kolekcja ta obejmuje około 20 modeli zegarków, zarówno na metalowych jak i skórzanych bransoletach.
  • Michelangelo – to kolekcja męskich zegarków Giovine inspirowana stylem retro. Obejmuje nieco ponad 20 modeli na metalowej i skórzanej bransolecie. A znakiem rozpoznawczym zegarków z kolekcji Giovine Michelangelo jest duża koronka (pokrętło z boku zegarka).
  • Casanova – przy projektowaniu zegarków z tej kolekcji głównym celem było stworzenie czasomierzy eleganckich ale bez zbędnych ozdób. W tej kolekcji również znajdziecie około 20 zegarków.
  • Sofia – to jedyna damska kolekcja w ofercie marki Giovine. Obejmuje 24 modele zegarków w różnych odcieniach kolorów metalicznych. W przypadku tej kolekcji celem było także stworzenie eleganckich ale stosunkowo prostych zegarków.

Zegarki Giovine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.